Pragniesz Jej, a Ona Traktuje Cię TYLKO Jak Kolegę?

A Więc Musisz Zrobić Wszystko Odwrotnie, niż Radzą Ci Uwodziciele...


...I Przeczytać Tę Stronę Albo Na Zawsze Pozostaniesz Tylko Jej Kumplem i Ona Już Nigdy Nie Będzie Twoja...

 

Czy Popełniasz Te 7 Fatalnych Błędów i Stajesz się TYLKO "Przyjacielem" Dziewczyny?

 

BŁĄD 1: Byłeś dla niej miły, kupowałeś jej kwiaty, prezenty, robiłeś różne przysługi, a ona tego nie doceniała

BŁĄD 2: Słuchałeś jej użalań na temat jej chłopaka-dupkami, który źle ją traktuje, ale ona go kocha

BŁĄD 3: Przekonywałeś ją jak bardzo Ci na niej zależy

BŁĄD 4: Mówiłeś jej, że jesteś dla niej najlepszym i najwłaściwszym facetem

BŁĄD 5: Próbowałeś przemówić jej do rozsądku i przekonać, że miłość kiedys "sama się pojawi" i "powinna dać Ci szansę"

BŁAD 6: Zostałeś jej przyjacielem, myśląc, że jak ona Cię lepiej pozna to się przekona do Ciebie

BŁAD 7: Chciałeś zrobić dla niej wszystko, żeby tylko spojrzała na Ciebie łaskawym okiem

 

Robiąc te błędy, MASZ MAŁE SZANSE, żeby kiedykolwiek zdobyć tę dziewczynę. Powiem więcej: nawet jeśli jej się podobałeś choć w minimalnym stopniu, to tym podejściem i postawą już na zawsze zostaniesz jej kolegą! Uwaga! Jeżeli kiedykolwiek dziewczyna powiedziała Ci "zostańmy przyjaciółmi", to może to być najbardziej wartościowa wiadomość w Twoim życiu.

Zaraz pokażę Ci CO dokładnie zrobiłem z dziewczyną, aby z jej kolegi zmienić się w jej kochanka... i udało mi się to potem jeszcze 11 razy z innymi kobietami.

 

Czy masz w swoim życiu tak, że:

1. Dziewczyny traktują Cie TYLKO jako kolegę, nie wyobrażają sobie, że miałyby z Tobą mieć seks

2. Twoja koleżanka, która bardzo Ci się podoba, mówi "jesteś naprawdę fajny, wszyscy faceci powinni tacy być, jesteś super przyjacielem", po czym idzie bzykać się z jakimś facetem. A na koniec przychodzi Ci się wyżalić jak ten facet źle ją traktuje!

3. Ty jesteś napalony na nią i chcesz ją pocałować, a ona mowi "Przestań, nie możemy zepsuć naszej przyjaźni!"

4. Jesteś zakochany w koleżance, a ona ciągle umawia się z kimś innym i w ogóle Ciebie nie zauważa

5. Ty mówisz co do niej czujesz, a ona odpowiada "Jesteś super facetem, ale możemy być tylko przyjaciółmi", a potem słyszysz "wiesz, WŁAŚNIE POZNAŁAM NIESAMOWITEGO FACETA!"

6. Wyświadczasz jej przysługi, kupujesz kwiaty i prezenty, zabierasz na imprezy, a ona ma to w dupie i nigdy się Tobą nie interesuje.

 

Jeśli do końca życia chcesz pozostać: “szlachetnym rycerzem”, “emocjonalnym tamponem”, czy naiwniakiem, który uważa, że bycie miłym w końcu zmieni jej zdanie, to NATYCHMIAST opuść tę stronę, bo to nie jest zabawa dla Ciebie. Jesli chcesz patrzyć jak Twoją wymarzoną dziewczynę podrywa jakiś debil, a Ty nic nie możesz z tym zrobić, bo brzydzisz się sterowaniem emocjami - opuść tę stronę.


Wiem co czujesz. Wiele razy wpadałem do szufladki kolega i kobiety non stop mówiły mi "zostańmy kolegą i koleżanką". Ja byłem zakochany, a ona odrzucała moje uczucia. Czułem gorycz porażki, odrzucenia. Byłem osmieszany i upokarzany. Miałem do wszystkich żal, że jestem samotny i żadna dziewczyna, nawet koleżanka, mnie nie chce. W 2005 roku zacząłem uczyć się uwodzenia od przeróżnych guru z zachodu np. tych z książki "GRA". Zacząłem podrywać dziewczyny, ale nadal moje koleżanki mnie nie chciały. A gdy usłyszałem od nowej laski "Zostańmy przyjaciółmi" to było to dla mnie jak wyrok smierci. Nic nie potrafiłem z tym zrobić. Minęło tak kilka lat, aż w końcu...


Opracowałem dla Ciebie Skuteczny Zestaw Silnie Manipulacyjnych Technik, Które Każdego Faceta Wyciągną z Szufladki “kolega” i Wrzucą Do Szufladki “pożądam go”.

Przez krótki czas będziesz się zachowywał inaczej niż dotychczas, ale zdobędziesz upragnioną kobietę, która Cię dotąd ignorowała. Będziesz wywoływał w niej zazdrość, omijał sprytnie męską konkurencję, będziesz subtelnie kusił kobietę niczym diabelski Mefisto. Będziesz pociągał za sznurki, grał na jej fantazjach, mieszał w jej emocjach. Aż ją zdobedziesz. Pokażę Ci dokładnie jak ruszyć z miejsca w którym jesteś i wyjść z szufladki "kolega". Tylko nieliczni faceci mają odwagę zrobić coś inaczej i zdobyć KAŻDĄ, nawet najbardziej oporną kobietę. Ty możesz być taki sam.

Mógłbyś zadać mi pytanie:

"A czy nie wystarczy być sobą, być szczerym
z kobietami i powiedzieć jej co NAPRAWDĘ się do niej czuje?"


NIE WYSTARCZY.
I fakt, że czytasz moją stronę to potwierdza. Gdyby to działało w Twojej sytuacji, to już dawno byś miał tą dziewczynę. Jeśli chcesz zdobyć kobietę, na której NAPRAWDĘ Ci zależy, to obiecuję Ci moją pomoc. Czytaj dalej...

Wyjaśnię Ci jedną rzecz na start:

To NIE Jest Kolejna Strona o Nauce Uwodzenia. To Jest Coś Kompletnie Nowego, Czego NIKT w Polsce Nie Uczy

Ja też byłem okłamywany, tak jak i Ty, przez kobiety i podrywaczy PUA. Oni wszyscy twierdzą, że z “szufladki kolega nie da się wyjść”, że “jak za 3 razem kobieta mówi Ci nie, to lepiej sobie odpuścić”, “jeśli ktoś się kobiecie nie spodoba od razu, to już nigdy nie zmienią zdania”, “do koleżanek nie warto startować”, “chemia musi pojawić się od razu”.

BZDUUURA!!!!

To tak jakbyś chciał iść uczyć się wędkować od wędkarza, który nigdy nie złowił żadnej ryby. Bo zawsze zakładał na haczyk cukierka zamiast robaka i próbował Ci wmówić, że złowienie ryby jest niemożliwe. To że jeden ktoś NIE POTRAFI, nie znaczy, że jest to niemożliwe. To oznacza tylko tyle, że TA OSOBA tego nie potrafi. A już rady kobiet to w ogóle sobie podaruj. Kobiety, to już same NAJMNIEJ wiedzą czego chcą. Słuchaj ich, a NIGDY nie zdobędziesz upragnionej laski. Dlatego pozostaw nic nie warte porady w tyle, a sam zacznij cieszyć się towarzystwem kobiety, która Cię wcześniej skreśliła.

Zdradzę Ci sekret, którego nie rozumieją inni podrywacze... W Tej Twojej Sytuacji Nie Działają Bezpośrednie Techniki Uwodzenia!

Nie wystarczy zwykły flirt i rozbawienie dziewczyny. Ponieważ ona w swojej głowie ma Ciebie już zaszufladkowanego!

Jakiekolwiek Twoje próby zwykłego podrywu nic nie dadzą. Ostrzegam Cię ! Ona będzie się bawiła z Tobą, będziesz dla niej fajny, ale NADAL ASEKSUALNY. Metody uwodzenia jakie znam są świetne i dobrze wykonane działają magicznie. Jest tylko jedno OGROMNE ALE...

Standardowe metody uwodzenia działają
na kobiety, które są Ci obce i je dopiero poznajesz.


Jak Odkryłem Metode, Która Odwróci Twoją Sytuację i Zdobędziesz Tę Dziewczynę?

Mimo wielu “ludowych mądrości”, które już cytowałem, nie chciałem się poddać, jak Ty dzisiaj. Odpuszczenie sobie, poszukanie innej, pozostanie kolegą NIE WCHODZIŁO W GRĘ!

Wiedziałem, że jest metoda na zmianę jej zdania. Wiedziałem, ponieważ, znałem pary, które z przyjaciół stali się kochankami, niektórzy nawet są teraz małżeństwem. Powiem więcej, nierzadko takie pary, czy nawet małżeństwa, trwają najdłużej.

Prawie każda kobieta w szczerej rozmowie przyzna, że miała w życiu sytuacje, gdy poznała faceta i chemia rozwijała się stopniowo. I mimo, że skreślała na początku tego faceta, to po pewnym czasie, zupełnie dla niej nieoczekiwanie... zakochiwała się w tym mężczyźnie. Więc da się :-)

Dlatego nie słuchaj bzdur, które mówią kobiety i nie słuchaj się rad podrywaczy, którym nie udało się rozkochać w sobie koleżanki.

Mówili Ci, że jak kobiecie się z początku nie spodobałeś to lepiej znajdź sobie inną? KŁAMSTWO!

Po raz pierwszy w życiu, gdy z kolegi stałem się kochankiem, pomyślałem jednak „To nie może być prawdą, to musi być jakiś fart!”. Opowiem, Ci jak do tego doszło:

Dziewczyna, która rok wcześniej powiedziała mi: „Marcin, jesteś naprawde fajnym facetem, ale ja patrzę na Ciebie tylko jak na kolegę”, teraz spała wtulona we mnie w moim łóżku!!

Gdy wydarzyło mi się to z innymi kobietami, po raz drugi, trzeci... siódmy, to... zacząłem odnajdywać wspólne cechy tych wszystkich sytuacji.


Któregoś razu słyszałem od dziewczyny "Marcin, muszę Ci powiedzieć, że podoba mi się Twój kolega, a z Tobą... no wiesz... nie ma chemi."

Tej samej nocy wylądowałem z nią w łóżku.

 

Sam NIE wierzyłem w to co się dzieje. Kilka takich przypadków opisałem na forach internetowych. Wkrótce stałem się znany z tego, że wychodziłem z takich "beznadziejnych" sytuacji. Podczas gdy inni uwodziciele poddawali się i szli poderwać inną dziewczynę.

Do dziś (maj 2012), sam wyszedłem z szufladki "tylko kolega" 12 razy (tzn. z 12 różnymi dziewczynami).


Potem stało się to dla mnie formy gry, bo wtedy i dzisiaj, gdy słyszę od kobiet jeden z tych tekstów:

1. "Ja po prostu nie widzę Ciebie jako kogoś więcej niż kolegę"
2. "Myślę, że powinnismy zostać na stopie koleżeńskiej"
3. "jesteś dla mnie jak brat"
4. "Lubię Cię jako kumpla, mogę z Tobą rozmawiać o wszystkim"
5. "Nie chcę robić nic co zniszczyło by naszą przyjaźń"
6. Ona opowiada Ci o innych facetach szczegóły intymne bez żadnego skrępowania.
7. Czuje się komfortowo przy Tobie bez makijażu, w niezbyt seksownych ciuchach i butach.
8. Pyta się Ciebie otwarcie o porady na temat facetów, z którymi się umawia.
9. Mówi Ci, że właśnie poznała kogoś niesamowitego.
10. Wyświadczasz jej przysługi, kupujesz kwiaty i prezenty, zabierasz na imprezy, a ona nigdy nie pokazuje Ci swojego zainteresowania.

… to stosując moje techniki, wkrótce po tym, ląduję z tą kobietą w łóżku :-)

 

Nie myśl jednak sobie, ze przyszło mi to łatwo, bo jestem "Adept" i zajmuję się podrywaniem i relacjami damsko-męskimi wiele lat. Nie było łatwo to odkryć. NIE jest to też jakaś seria zdań, które trzeba wypowiedzieć typu “sezamie otwórz się” i kobieta jest Twoja. To jest cały SYSTEM, ale pomogę Ci i dzisiaj zdradzę Ci moje sekrety...

Mała Zmiana w Tym Co Mówisz Swojej Koleżance, Sprawi że Zacznie Patrzeć na Ciebie Inaczej...


Kobiety szufladkują mężczyzn na wiele sposobów, możesz zostać np.:

- jej chłopakiem (całkiem fajnie)
- jej dzikim i romantycznym kochankiem (równie fajnie)
- różne kombinacje powyższych (też fajnie)

ale często niestety też:

- kolegą (niefajnie, Ty jej pragniesz, a ona traktuje Cię aseksualnie)
- przyjacielem (j.w.)
- tamponem emocjonalnym/terapeutą ( j.w. i na dodatek wysłuchujesz jej problemów z facetem)
- bankomatem/sponsorem (niefajne, traktuje Cię tylko jako źródło pieniędzy)
- różne kombinacje powyższych (wielokrotnie niefajnie)

Domyslam się, że z różnych powodów wylądowałeś w szufladce "kolega".  Do dziś jedyne rady jakie mogłeś dostać to „Zapomnij o niej i znajdź sobie inną kobietę”.

 

Więc CO TAKIEGO Masz Zrobić, Aby Ona Zaczęła Patrzeć Na Ciebie Jak Na Mężczyznę, a Nie "Jak Na Kolegę"?

Zdradzę Ci na początek jeden mały sekret, który sprawi, że zyskasz trochę czasu:

1: Nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów, gdy zostałeś „przyjacielem kobiety”. Żadnych dramatycznych, gniewnych słów, których mógłbyś później żałować.

Ogólnym rozwiązaniem tutaj jest odwrócenie rół tak, aby teraz to ona zaczęłą czuć chęć do Ciebie i zaczęła myślami wracać do Ciebie.
Jak wpłyniesz na jej obecne emocje, zaczniesz na nowo nakręcać ją na Ciebie – wtedy ona przewartościuje Ciebie jako mężczyznę i zmieni swoje zachowanie względem Ciebie. Potrzebujesz do tego znać kilka specjalnych psychologicznych trików, aby jej emoce zaczęły płonąc i wariować.

Mężczyźni zbyt często starają się logicznie zmienić zdanie kobiety np. dyskutując z nią, przekonując, perswadując, kupując prezenty i prosząc o spotkanie, ale takie działanie Niezwykle rzadko przynosi to oczekiwany efekt.

Zmień kobiece emocje i postrzeganie Ciebie – a jej zachowanie też się zmieni.
Ale żeby to zadziałało, musisz wiedzieć jak i kiedy w takiej sytuacji (szufladka "kolega") można nakręcać skutecznie kobiece emocje.

Oto Moja Druga Rada Dla Inteligentnych Facetów, Których Piękne Dziewczyny Traktują TYLKO Jako Kolegów:

2. Nie pokazuj jej narazie wogóle swojego seksualnego zainteresowania. Nie chesz się odbić od jej tarczy. Naciskanie na nią w tym momencie tylko pogorszy Twój punkt startu na przyszłość.
Poczekaj aż poznasz moje sekretne metody wychodzenia z szufladki KOLEGA.

Dobra wiadomość jest taka, że kobiety mimo pewnej różnorodności są w gruncie rzeczy podobne i przewidywalne. Korzystając z moich sprawdzonych wzorców działania ludzkiej psychiki, podopieczni którzy zwracalil się do mnie w tej sprawie, zaczynali na nowo nakręcać swoje koleżanki lub przyjaciółki. Ty też możesz skorzystać z tego sposobu i Twoja koleżanka zacznie Cię na nowo pragnąć.

Po kilku latach moich własnych (często bolesnych) doświadczeń stworzyłem system, który sprawi, że Twoja przyjaciółka sama zacznie lgnąć do Ciebie

Przemiana koleżanki w partnerkę jest dla zwykłego faceta praktycznie NIEMOZLIWA. Jeden fałszywy ruch i koniec.  

Długo się wahałem czy prezentować ten materiał. Bo jest:

- nieetyczny
- mega manipulacyjny
- podstępny
- skuteczny

 

Oto co Ci da mój SYSTEM, który przetestowałem wielokrotnie:

To co mam dla Ciebie, może odmienić Twoje zycie.
Lecz ostrzegam Cię, to nie jest gra dla grzecznych chłopców.


1. Poznasz moją sekretną 8 krokową formułę, wychodzenia z szufladki kolega, która trzymałem ostatnie 2 lata TYLKO dla siebie. (strona 42). Niezależnie czy kobieta z Tobą pracuje, jest sąsiadką, koleżanką ze studiów albo z grona znajomych.

2. Poznasz 7 głównych powodów DLACZEGO faceci zostają „przyjaciółką z penisem” i jak Ty unikniesz tego w przyszłości (strona 10)

3. Jak odróżnić kiedy ona testuje Ciebie mówiąc "zostańmy przyjaciółmi", a mimo to czuje pociąg do Ciebie? (strona 31)

4. Dowiesz się jak odróżnić jej zwykłą uprzejmość od prawdziwego zainteresowania Tobą, (strona 20)

5. Poznasz 8 głównych sygnałów, które pokazują, że sterujesz do bycia "PRZYJACIELEM", żeby jak najszybciej zawrócić z tej drogi, (str 37-41)

6. Dlaczego czasem masz świetny start z dziewczyną, a potem wszystko nagle się ochładza? (str 34)

7. Poznasz główne typy szufladek "kolega" i jak w zależności od sytuacji działać? Koniec z błądzeniem po omacku. (str 37)

8. Jakie 9 pytań MUSISZ sobie koniecznie zadać zanim przejdziesz do zmiany swojej koleżanki w kochankę lub dziewczynę? (str 39)

9. Prosta, ale skuteczna metoda na odkrycie DLACZEGO zostałeś TYLKO jej kolegą i co z tym dalej robić? (str 48)

10. Jak właściwie odpowiadać na tekst "zostańmy przyjaciółmi", aby piłka była nadal w grze? (str 41)

11. Nauczę Cię mojej techniki „SEPARACJI”, która sprawia, że to Ty będziesz błyszczał na tle innych facetów i zostawisz ich daleko w tyle,

12. Jak zmienić jej brak zainteresowania Tobą w  seksualne zaintrygowanie podczas pozornie zwykłej rozmowy? Kobieta będzie nieświadoma co się dzieje, ale zacznie być Tobą zainteresowana "inaczej".

13. 7 Najważniejszych technik manipulacji kobiecymi emocjami , Nie mów, że nie ostrzegałem :-) (str 50) (cel uświęca środki)
stosuj tylko wtedy jeśli kobieta NAPRAWDĘ Ci się podoba.

14. Dowiesz się czego unikać i czego nie robić, aby Twoja „przyjaciółka” nie skreśliła Ciebie, a mogła potem zbliżyć się do Ciebie

A co, jeśli dziewczyna ma chłopaka.. ale bardzo Ci na niej zależy?15. Dowiesz się jak zrównać z ziemią wpływ innych facetów w sytuacjach awaryjnych, np. gdy orbituje wokół niej Twoja konkurencja (str 63-72)

16. Nauczę Cię 5-ciu podstępnych technik jak sprawić, żeby przestała być zainteresowana facetem, z którym teraz jest (to potężna technika manipulacyjna, uważaj na nią) Zobaczysz gotowe przykłady, teksty i powiem Ci jak wykorzystać jego wady,aby kobieta stopniowo przestała go traktować jako jedynego. (str 54-59)

UWAGA! Tej wiedzy nie musisz stosować, ale przyda Ci się jak będziesz chciał ochronić swoją kobietę przed innym podrywaczem.

17. A jeżeli Cię to interesuje: jak sprawić, żeby mając nowego faceta była nadal Twoją kochanką. To wcale nie takie trudne jak się wydaje, wystarczy, że upozycjonujesz się jako dopełniacz jej zwiazku, miłe prawda :-)

18. Powiem Ci kiedy czasem nie należy próbować uwodzić koleżanki i odpuścić ją na pewien czas, bo po prostu takie działanie zaszkodzi Ci lub stracisz wiele czasu. A wrócisz do niej w przyszłości, kiedy już uzyskasz pełną wiedzę o tym do jakich mężczyzn silnie lgną kobiety i jakie cechy je pociągają naprawdę

19. Dowiesz się jak być w „zasięgu” koleżanki , a jednocześnie „poza”. Nie będzie Cię mogła mieć w garści i będzie tym wkurzona. Stąd już tylko kilka kroków...

20. Jak subtelnie wywoływać w kobiecie ZAZDROŚĆ, nawet jeśli wcześniej jej nie zależało na Tobie. Zazdrość, która prowadzi kobietę do rzucenia się na Ciebie. (str 78)

21. Dowiesz się jak niezauważalnie rozpalić jej emocje i seksualne pożądanie za pomocą słów i elementów hipnozy. (str 81-99)

22. Odpowiem Ci na 9 typowych pytań, jakie mi zadali mężczyźni tacy jak Ty, gdy zostali tylko "KOLEGĄ" dziewczyny, (str 100-112)

23. Co dokładnie ją przyciągnie ponownie do Ciebie?

24. Na co MUSISZ teraz koniecznie uważać, żeby nie skreślić siebie jako jej przyszłego faceta, (wbrew Twojej intuicji przychodzenie do niej z kwiatami i czekoladkami niczego Ci nie da)

25. Jak skutecznie eliminować jej z głowy innych facetów, gdy jeszcze nie jest Twoją dziewczyną (wbrew pozorom obmawianie ich za plecami to nie jest to co naprawdę działa)

26. Poznasz sekrety NIEZAUWAŻALNEJ pre-eliminacji innych mężczyzn z życia TWOJEJ kobiety (gdy jesteś z nią w związku), tak żeby to ona sama ich odstrzeliwała. Zanim w ogóle zaczną jąpodrywać. To jest jak szczepionka na podrywaczy PUA.

27. Podam Ci mój kompletnie nowy pomysł separacji od swoich własnych negatywnych cech, przez które kiedyś zostałeś tylko jej KOLEGĄ.

28. Jak sprawić, żeby w domu myślała o Tobie "O mój Boże! Jesteśmy ze sobą tak bardzo połączeni!! On mnie świetnie rozumie..."

29. Jak flirtować ze swoją koleżanką? To robi się nieco inaczej niż z nowo poznaną kobietą. Jeśli ktoś Ci mówi, że nie ma to różnicy to Cię okłamuje.

30. Otrzymasz odpowiedź na te pytania, których tu nie napisałem, a pojawią się podczas lektury. Poprowadzę specjalny WEBINAR (konferencję internetową) TYLKO dla moich klientów. Gdzie poruszę tematy indywidualne i tutaj nie opisane.

31. Jak robić tzw. „Niewidzialny” podryw" lub "Podryw pod radarem”? Pokażę Ci co robić, aby ona nie zorientowąła się co się dzieje.
się jak to się stało, że "nie wiadomo kiedy" zmieniła zdanie o Tobie.

 

I niespodzianka:

Jak Obronić Swoją Kobietę Przed Technikami Podrywaczy?

Na specjalnym WEBINARZE (konferencji internetowej) TYLKO dla moich klientów, dostaniesz podstawową wiedzę, która może uratować Twój związek w krytycznej chwili.

31. W jaki sposób "zaszczepić" swoją dziewczynę i uodpornić ją na zakusy podrywaczy?

32. Jak sprytnie pod radarem podrywają "naturale" i jak zniszczyć ich w mgnieniu oka. Przydatne na domówkach.

33. Jak radzić sobie z kimś, kto przeczytał ten mój poradnik i wykorzystuje go na Twojej dziewczynie :-)

Wpadnięcie w szulfadkę "kolega" to rezultat wielu błędów popełnionych wcześniej. Kiedy pokaże Ci jak ich nie popełniać i zachowywać się inaczej, to więcej w tę pyułapkę nie wpadniesz. To jest jedyna strona w Polsce oferująca Ci sprawdzony sposób na wyjście z szufladki „Kolega/Przyjaciel” - Gdy już w nią wpadłeś.


Oto Pierwszy w Polsce Kompleksowy System Uwodzenia Kobiet, Które Wcześniej Dały Ci Kosza.

 

Tak, Marcin! Chcę umieć poderwać kobietę, która wcześniej powiedziała mi "zostańmy przyjaciółmi".

ebook (125 stron, PDF), (wartość 77zł)

+ nagranie AUDIO (240 minut, mp3 ) ze szkolenia "Jak wyjść z szufladki kolega" (wartość 347zł), możesz go słuchać sobie w dowolnej chwili

 

+ specjalny WEBINAR (konferencja) z sesją pytań i odpowiedzi (wartość 97 zł)

+ BONUS nagranie VIDEO (100 minut) z seminarium na SGH w tym temacie (wartość 147 zł), w dowolnym momencie możesz je sobie obejrzeć.

 

BONUS nr 1

ebook "Generator Randek" + 260 odpowiedzi na pytania (wartość 39 zł) Dzięki niemu zrozumiesz dogłębnie psychikę kobiety i będziesz wiedział co i jak mówić.

BONUS nr 2

14 dniowy kurs mailowy "Kod Atrakcyności" J. Bruneta (wartość 97 zł)

zwykła cena 397, dziś 147zł

 

WERSJA z 30 minutową indywidualna konsultacją

SKYPE/telefon (wartość 147zł)

zwykła cena 597, dziś 497zł


Uwaga!! Podczas zakupu produktu wpisz POPRAWNY adres email, żeby system mógł Ci wysłać produkt i powiadomienie. Nie zamykaj potem strony DOTPAY.PL tylko kliknij na ikonę "Odbierz swój produkt " - otrzymasz go dużo szybciej.

Po zatwierdzeniu płatności, system wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.pl i są błyskawiczne.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym , wybierz opcję w panelu DOTPAY (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2 dni roboczych.

Testujesz "OKDK" przez miesiąc i masz gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


 Poradnik "Od Kolegi Do Kochanka" jest formie elektronicznej tzn. ebook PDF (bez hasła), nagrań mp3 oraz w formie nagrań VIDEO. Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie email na podany przez Ciebie adres. Naciskasz w emailu na link i pliki poradnika pobierają się na twój komputer. Po pobraniu od razu możesz go czytać, słuchać lub oglądać na komputerze (video jest na ukrytym kanale YouTube), kiedy tylko zechcesz. W przypadku jakichkolwiek problemów napisz mi emaila, a od razu pomogę Ci ze wszystkim. Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć go czytać. Video możesz oglądać w swojej przeglądarce. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchać np. w bezpłatnym programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows).  

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

 

Kim się staniesz po lekturze mojego poradnika:

 

1. Facetem, który rozumie seksualność kobiety i zaczniesz wreszcie wzbudzać w koleżance pociąg seksualny.

2. Nauczysz się wpływać "pod radarem" na emocje kobiety, aby była Tobą zainteresowana "bardziej"

3. Staniesz się jednym z NIELICZNYCH facetów, którzywyszli z szuladki "kolega"

4. Facetem, który potrafi pobudzić w kobiecie podniecenie w "zwykłej rozmowie"

5. Skończysz z fantazjowaniem o koleżance, a ona zacznie mieć fantazje o was obojgu razem w jej łóżku.

8. Przestaniesz słuchać jej opowieści o innych facetach, za to będziesz lądował z nią w łóżku, ktoś inny teraz będzie słuchał jej łzawych historii o Tobie ;)

9. Przestaniesz jak głupi latać za nią i jej we wszystkim pomagać. Teraz ona będzie zabiegać o Twoje względy.

Ale UWAŻAJ: Masz mało czasu!

Im dłużej zwlekasz, tym bardziej rosną szanse, że ona kogoś sobie pozna. Ile jeszcze chcesz stracić szans na kobietę, która Ci się podoba?

Czy zazdrościłeś kiedyś facetom, z którymi umawiała się ta dziewczyna, która Ci dała kosza?

Masz juz dosc samotnych wieczorow i myślenia o niej? Masz dość tego, że może właśnie teraz posuwa ją jakiś inny koleś? Masz dość bycia przyjacielem dziewczyny i wysluchiwania jej żali jak kolejny facet ją pieprzyl i zostawil?

Chcesz przestać się męczyć będąc tylko jej kolegą?

Pora z tym skończyć!

Muszę Ci powiedzieć, że przeczytanie tej strony to chyba Twoja najlepsza decyzja w ostatnim czasie, bo mój poradnik zmieni Twoje życie. Wszedłeś na tą stronę nie bez powodu. Nic nie dzieje się bez powodu. Jeśli w swoim życiu jesteś samotny, czujesz się nieatrakcyjny seksualnie dla swojej koleżnaki , nie umiesz z nimi rozmawiać, aby były Tobą zainteresowane - to masz problem. I jesteś tutaj, abym pomógł Ci go rozwiązać.

Mój poradnik może nawet być czymś jak dar boży dla Ciebie, bo uratuje Twoją sytuację z kobietami. Nie możesz go nie mieć. Faceci liczą na cud w relacjach z kobietami. Próbują odkryć tajemnice sami, ale tak naprawdę wymyślają koło od nowa, nie wiedząc że już ktoś je wcześniej wymyślił. A najlepsze jest to, że wcale nie musisz zmieniać siebie i stać się kimś innym. Musisz tylko zaczerpnąć wiedzy z mojego ebooka i dodać ją do swojego życia. Nikt w szkole nie powiedział Cijak sku tecznie uwodzić kobiety, które wcześniej dały Ci kosza. Celem Twoim jest nauczyć się jak działać na takie kobiety i w takich szczególnych sytuacjach jak szufladka "kolega"..

Czy masz już dość samotności i traktowania Cię przez kobiety jako "przyjaciel"?


Dlaczego miałbyś cieszyć się miłością i seksem z inna kobietą, jeśli kochasz właśnie tą. Albo podejmujesz decyzję, że idziesz do przodu i bierzesz się (z moją pomocą) za tę szczegolną dziewczynę, albo poddajesz się i ona już NIGDY nie będzie Twoja. Twój wybór.

 

Chcę, abyś już NIGDY więcej nie miał takich problemów, jakie kiedyś mieli moi czytelnicy:

Mam wrażenie, że to ta jedyna, ale ona ona raczej nic do mnie nie czuje. Mówi, że jestem jej przyjacielem i zależy jej na naszej przyjaźni. Jak chciałem się jej spytać, czy chce ze mną spotykać napisała, że potrzebuje trochę czasu. To poczekałem, ale po kilku dniach zaczęła chodzić z kimś innym.
Marcin

„(...)Ale ta dziewczyna normalnie rozwaliła Mnie. Na swoim terenie uchodziłem za twardego kolesia i w ogóle (wiadomo o co chodzi). A gdy Ją spotkałem wszystko się zmieniło, znajomy mówi że chyba coś mi się stało. Chcę jej dać do zrozumienia, że mi się podoba i w ogóle, ale traktuje Mnie jako bliskiego kolegę i nie mogę jakoś :/ pomóż proszę(...)„
Tomek

 

(...) Ona nie dawno zerwala z chlopakiem i narazie mowi, ze nie chce byc z nikim, a mozna powiedziec ze sie za przyjaznilismy, na przerwach razem po uczelni zostajemy nie raz w parku i innych miejscach razem. No ale ja nie chce, zeby to byla tylko przyjaciolka, chcialbym jej pokazac, ze zalezy mi na niej i w ogole.  Co robić ????(...) Marek

Zobacz jakie dostaję często wiadomości, od mężczyzn, którzy nieszczęśliwie zostali „kolegami” kobiety:

Czy kiedykolwiek w życiu przeżywałeś coś podobnego ?

1. „Czasami ludzie mysla, ze jestesmy razem, ale tak nie jest i mam juz dosc bycia jej Przyjacielem... ”
Piotr

2. "Niestety wpadłem w ramę przyjaciela. Nie eskalowałem dotyku (na jedną z prób szybko cofnęła rękę). Ostatnio próbowałem Ją wyciągnąć do kina - brak odzewu. Zrobiłem masę błędów, ale nie potrafię Jej sobie odpuścić. Dodam tylko, że nieskutecznie uganiam się za Nią od 6 miesięcy. Widzę, że z Jej strony brakuje napięcia seksualnego. Widzi we mnie tylko kolegę, z którym miło się rozmawia. Jakaś rada?"
Adam

3. "Mam taki problem, hmm mianowicie podoba mi sie jedna dziewczyna. Powiedziała, że nadawał bym sie na jej przyjaciela, ale nie na chłopaka.
Powiedz co mam zrobic by zmienic to ;D, bo zalezy mi na tym bardzo..."
Tomek

4. "Znam dziewczynę od 2 lat i kocham ją... wiele razy się probowałem obudzić i nic ! Ona uważa mnie za najlepszego przyjaciela, i z tym jest stanowcza.. na dodatek, jeszcze kogoś poznała... co mógłbym zrobić by chciała sprobować?..."

5. „Powiedziała mi tydzień temu, że jestem naprawdę miły i na pewno sobie kogoś znajdę, a z nią mogę być tylko na stopie koleżeńskiej. Teraz chodzę po domu, gryzę ściany i niewiem co zrobić!”
Robert

6. "Obecnie jest z kimś związana, i chcę dać jej inną lepszą alternatywę
zmusić do myślenia... aby zaczęła się zastanawiać dlaczego traci czas z
tamtym jak może mieć okazję spotkać się z kimś ciekawszym"
Irek

7. „Coś mi mówi, że to jest ta jedyna, na całe życie, ale ona mnie nie chce !!„
Marek

8. „Ona powiedziała mi wczoraj, żebym się nie wygłupiał i że ona nie chce psuć naszej przyjaźni. Teraz nie mogę zebrać myśli... Nie chce być jej przyjacielem!!”
Jacek

Nie Trać Nadziei, Jestem Tu Po To, Aby Ci Pomóc Zdobyć Kobietę.

 

Gdy odpisuje na takie wiadomości, jedyne co mówię to:

„Nie deklaruj jej swojej miłości w wielkim romantycznym geście – to się nie uda... Znam sposób na to, żeby to odkręcić i poprowadzić to tam gdzie chcesz...”

Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy tak jak oni, czytaj dalej...


Oto Twój mini DEKALOG:

1. Nie wyznawaj jej miłości w odruchu rozpaczy. Nie bądź zbyt miły.
2. Nie przekonuj jej , że jesteś dla niej najlepszym i najwłaściwszym facetem.
3. Nie przekonuj jej, jak bardzo się różnisz od tych innych drani. Ciekawe, że oni jej się podobają prawda ?
4. Nie kupuj jej kwiatów, podarunków, czekoladek, misi. Romantyczne wiersze zostaw na potem.
5. Nie przekonuj jej, że miłość kiedys "sama się pojawi" i "powinna dać Ci szansę"
6. Nie słuchaj jej użalań się nad różnymi facetami, których kocha.

Tak więc moja porada nr 3: Jeżeli z kobietą idzie Ci pomału, ale jednak idzie do przodu, to bądź wytrwały i oraj dalej. Odrzuć głupie zasady „do 3 spotkań i nara”.


2 lata temu mój przyjaciel "Brunet" poznał obłędnie piękną i bogatą Rosjankę mieszkającą w Polsce, która jednak nie reagowała najlepiej na jego starania. Po 3 neutralnych spotkaniach w rozmowie powiedział mi, że ma dość, kasuje numer i szkoda jego czasu. Wtedy zacząłęm go motywować, powiedziałem mu żeby zastosował kilka trików i się nie poddawał, jeżeli widzi JAKIKOLWIEK, nawet najdrobniejszy postęp. Przespał się z nią „dopiero” na 9 spotkaniu i dziękował mi potem za moją pomoc. Stwierdził, że było warto i że to była najbardziej niesamowita kobieta w jego życiu.

 

Czy wiedziałeś, że wśród samobójstw z miłości ok. 90% to mężczyźni ?

Doradzając osobiście wielu mężczyznom, pomyślałem że tak POTRZEBNA WIEDZA powinna dotrzeć do naprawdę dużej ilości facetów. Ten schemat wychodzenia z szufladki kolega/przyjaciel jest POWTARZALNY i SPRAWDZALNY.

Zamiast przyjeżdzać do mnie na indywidualne konsultacje teraz Ty możesz sam zdobyć tą wiedzę i sam w spokoju opanować ten prosty schemat.

Zaletą mojego systemu jest prostota. Nie dostaniesz wielkiej cegły do nauki, nie będziesz musiał ślęczeć przed monitorem i czytać. Poradnik ma 125 stron i jest prosty, szybki do przyswojenia i działania oraz dokładny. Dzięki temu od razu po przeczytani i przesłuchaniu będziesz w stanie działać, bo każda chwila, którą tracisz na wahanie zamiast na wyjście z szufladki „kolega” jest na wagę złota i może Cię oddalać od Twojego celu.

I jeszcze może ona w tym czasie kogoś poznać.Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy

pasuje do Twojej sytuacji:

 

1. Dziewczyny traktują Cie tylko jako kolegę

2. Masz koleżankę, która bardzo Ci się podoba, ale ona mówi do Ciebie "jesteś naprawdę fajny, wszyscy faceci powinni tacy być, jesteś super przyjacielem",

3. Ona bzyka się z facetem, a do Ciebie przychodzi się żalić "jak on źle ją traktuje!"

4. Jesteś zakochany w jednej dziewczynie, a ona ciągle umawia się z jakimiś dupkami

5. Nie wiesz jak zmienić jej brak zainteresowania Tobą w seksualne zaintrygowanie

6. Nie wiesz jak skutecznie usunąć z jej życia tego frajera, który ją poderwał i nie zasługuje na nią

7. Nie wiesz się jak niezauważalnie rozpalić jej emocje i seksualne pożądanie, gdy ona myśli oTobie jako o koledze

Kiedy poznasz te sekrety to... Dzięki Temu Masz REALNĄ SZANSĘ, Żeby Kobieta Która Wcześniej Cię Olała, Teraz Stała Się Twoja.

 

Jeśli Kochasz Kobietę, Którą Posuwa Inny Facet, a Ona Traktuje Ciebie TYLKO Jako Kolegę, To Musisz Mieć Mój System... Albo Na Zawsze Pozostaniesz Jej Emocjonalnym Tamponem.

 

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś często w takich sytuacjach jak Twoja.


Poświęcę Ci mój własny czas podczas konsultacji,
aby Ci pomóc w poderwaniu dziewczyny, która traktuje Cię tylko jak kolegę.


Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

 

Oto Dowody na Skuteczność Mojego Systemu:

Poznaj Historie Klientów, Którzy Już Mi Zaufali i Wyszli z Szufladki "KOLEGA"

 

Posłuchaj jak mój klient dzięki poradnikowi "Od Kolegi Do Kochanka" przespał się z dziewczyną, która wcześniej powiedziała mu, że on nie działa na nią seksualnie jak meżczyzna i traktuje go tylko jako kolegę.

(Nagranie trwa 21 min.)

 

Przeczytaj historie tych co byli już na tym szkoleniu w 2010 roku.
(nagranie z tego szkolenia jest dołączone do mojego systemu)

 Historia nr 1

Po Twoich radach, kilka dni temu MOJA ex-Monika, która rok temu mówiła mi, że możemy być tylko przyjaciółmi, zaproponowała mi ciekawy układ... wymyslila, ze raz w tygodniu będzie przychodzic do mnie i na zmianę będziemy spełniac sobie nasze największe fantazje erotyczne...

Tomek z Warszawy

Historia nr 2

Nauczylem sie sporo, moze nie tyle jakichs technicznych szczegolow co moze bardziej prawidlowego podejscia. Szczegolnie mam tu na mysli zachowanie spokoju na ljbf-y i konsekwentna eskalacje seksualna, przekazywanie wlasnej wartości i obchodzenie jej obecnego boyfrienda.

Mnie w Twoich kursach najbardziej pdobaja sie rzeczywiste przyklady - na tym sie najlepiej uczyc.

Pozdrawiam
Andy

Historia nr 3

Ja przyszedłem po konkret. Miałem koleżankę do której wzdychałem od szkoły średniej (teraz jestem na studiach) Próbowałem jużwszystkiego, ale ciągle słyszałem "misiek, jesteś taki kochany kiedy sobie kogoś znajdziesz?" a mnie "kubica" strzelała. Po szkoleniu poszliiśmy kupą znajomych na domówkę i tam nad ranem się zaczęło :)

Leżeliśmy sobie razem na łózku jak to już wiele razy bywało, a ja zacząłem mówić O. o tych ekstrafacetach, któzy są na tacy wyjątkowi itd. o kobiecych potrzbach itd. ... kto wie ten wie :)

Zacząłem ją masować , potem coraz bardziej zmysłowo, mówiąc cały czas "co my robimy, nie powinniśmy... to złe" a O.
potakiwała i sama ściągałą mi spodnie !!!

Co się potem działo to już nie musze chyba mówić ?

W każdym razie widujemy się, ale już na zupełnie innej stopie.

A minąl tylko miesiac od szkolenia "jak wyjść z szufladki kolega"

Nie wierzyłem, że tak będzie, a jednak.

Dzięki Adept
Tomek

Więc Ile Jest Wart Mój System?

Jak widzisz to jest bardzo obszerny materiał i podejrzewam, że nie starczy Ci jednego dnia, aby opanować całą wiedzę.

Nie ukrywam, że chciałem ten poradnik sprzedawać za 997zł. Bo niema czegoś podobnego w Polsce. Miałem już kilku gotowych klientów na zakup za tą cenę. Wiem, że sprzedałbym ze sto egzemplarzy w tej cenie.

Jednak jak mówiłem wcześniej wiem, że jesteś dopiero na początku swojej drogi w uwodzeniu, a napewno chciałbyś poderwać te dziewczyny, które Ciebie ignorowały. Dlatego zdecydowałem się na kwotę j.w (cena się zwiększy za tydzień). Chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą w tak niskiej cenie. Sam napewno wiesz, że CENA przestaje mieć znaczenie kiedy dostajesz DOKŁADNIE to czego chcesz! Tak wielka korzyść, a tak mały koszt.

 

Tak, Marcin! Chcę umieć poderwać kobietę, która wcześniej powiedziała mi "zostańmy przyjaciółmi".

ebook (125 stron, PDF), (wartość 77zł)

+ nagranie AUDIO (240 minut, mp3 ) ze szkolenia "Jak wyjść z szufladki kolega" (wartość 347zł), możesz go słuchać sobie w dowolnej chwili

+ specjalny WEBINAR (konferencja) z sesją pytań i odpowiedzi (wartość 97 zł)

+ BONUS nagranie VIDEO (100 minut) z seminarium na SGH w tym temacie (wartość 147 zł), w dowolnym momencie możesz je sobie obejrzeć.

 

BONUS nr 1

ebook "Generator Randek" + 260 odpowiedzi na pytania (wartość 39 zł) Dzięki niemu zrozumiesz dogłębnie psychikę kobiety i będziesz wiedział co i jak mówić.

BONUS nr 2

14 dniowy kurs mailowy "Kod Atrakcyności" J. Bruneta (wartość 97 zł)

zwykła cena 397, dziś 147zł


WERSJA z 30 minutową indywidualna konsultacją

SKYPE/telefon (wartość 147zł)

zwykła cena 597, dziś 497zł

 

 

System "Jak wyjść z szufladki kolega" jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji


Ja, Marcin Szabelski "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem "Jak wyjść z szufladki kolega" osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

Marcin "Adept" Szabelski

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty takie jakie chcesz - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo ufam Ci i wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony.

 

Mój system "Jak wyjść z szufladki kolega" jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia oraz moich w łasnych doświadczeniach. Gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem. Pozwól, że poprowadzę Cię za rękę z tą metodą.

Poprowadzę Cię krok po kroku, pokazując Ci co, gdzie nacisnąć, i co powiedzieć, aby ta "zimna" kobieta zaczęła się Tobą interesować.

 

 

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

1. Co jeśli mieszkamy od siebie daleko?

To może być pewna przeszkoda, bo rzadziej się będziecie mogli zobaczyć. Ale z drugiej stgrony łatwiej bedzie Ci działać na spokojnie przez np. Facebooka. Będziesz być może musiał trochę więcej popisać maili lub smsów niż gdyby mieszkała w Twoim mieście. Metodyka OKDK jest taka sama.

2. A jeśli znamy się już kilka lat?

Oczywiście, łatwiej jest wyjść z szufladki kolega gdy w miarę krótko się znacie (do kilku tygodni) niż po roku. Lecz z drugiej strony ma to też kilka plusów (np. ona Ci bardziej ufa), więc głowa do góry.

3. Moja wybranka już się z kimś spotyka, co robić w takiej sytuacji?

Jeśli ona się z kimś teraz spotyka, to będziesz musiał działać trochę inaczej i uwzględnić tę przeszkodę w swoim planie. Bedziesz musiał krok po kroku zneutralizować konkurencję. W poradniku zawarłem metody również na takie sytuacje, jak się zachowywać gdy on jest obok lub ona o nim mówi.

4. Czy to naprawdę działa?

Tak. Ta wiedza oparta jest na sprawdzonych prawach psychologii kobiecego umysłu, manipulacji emocjami i wizerunkiem. Wszystko zależy, jak bardzo Ty się przyłożysz. Jeśli będziesz szedł wg instrukcji i w kontakcie telefonicznym lub SKYPE ze mną, żeby indywidualnie Ci pomóc to masz wieksze szanse.

6. Jak szybko mogę oczekiwać rezultatów?

To jest zależne od sytuacji. Niektórzy wychodzą z szufladki kolega w ciągu 2-3 tygodni, inni po kilku miesiącach. Nie ma reguły, bo każda kobieta jest inna i inna jest Twoja sytuacja z nią. Są też przypadki, że nie da się wyjść z szufladki, bo za bardzo popierzyłeś sprawę. Mówię Ci to szczerze i otwarcie. Dlatego daję Ci moją gwarancję.

7. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.


Dlaczego Miałbyś Mi Zaufać?

 

 

  • Jako JEDYNY W POLSCE przeszedłem praktyczne treningi pod okiem 9 największych uwodzicieli i trenerów uwodzenia na świecie (kilku z nich widzisz poniżej). Każdy z tych legendarnych mistrzów uwodzenia osobiście udzielał mi wyjątkowych wskazówek i pokazywał NA ŻYWO swoje najlepsze techniki podrywu lub zmiany osobistej.

    Oto niektórzy moi mentorzy, z których wiedzy i Ty możesz skorzystać bez jeżdżenia za nimi po całym świecie: 

  • Uczyłem się od najlepszych na świecie ludzi dokonujących zmiany osobistej: Richarda Bandlera (NLP,hipnoza), Rossa Jeffriesa (NLP, hipnoza, uwodzenie), Steve`a Piccusa (NLP, hipnoza, techniki szamańskie)Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

Tak, Marcin! Chcę umieć poderwać kobietę, która wcześniej powiedziała mi "zostańmy przyjaciółmi".

ebook (125 stron, PDF), (wartość 77zł)

+ nagranie AUDIO (240 minut, mp3 ) ze szkolenia "Jak wyjść z szufladki kolega" (wartość 347zł), możesz go słuchać sobie w dowolnej chwili

+ specjalny WEBINAR (konferencja) z sesją pytań i odpowiedzi (wartość 97 zł)

+ BONUS nagranie VIDEO (100 minut) z seminarium na SGH w tym temacie (wartość 147 zł), w dowolnym momencie możesz je sobie obejrzeć.

 

BONUS nr 1

ebook "Generator Randek" + 260 odpowiedzi na pytania (wartość 39 zł) Dzięki niemu zrozumiesz dogłębnie psychikę kobiety i będziesz wiedział co i jak mówić.

BONUS nr 2

14 dniowy kurs mailowy "Kod Atrakcyności" J. Bruneta (wartość 97 zł)

zwykła cena 397, dziś 147zł


WERSJA z 30 minutową indywidualna konsultacją

SKYPE/telefon (wartość 147zł)

zwykła cena 597, dziś 497zł

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

Poradnik jest formie elektronicznej tzn. ebook PDF (bez hasła), nagrań mp3 oraz w formie nagrań VIDEO. Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie email na podany przez Ciebie adres. Naciskasz w emailu na link i pliki poradnika pobierają się na twój komputer. Po pobraniu od razu możesz go czytać, słuchać lub oglądać na komputerze (video jest na ukrytym kanale YouTube), kiedy tylko zechcesz. W przypadku jakichkolwiek problemów napisz mi emaila, a od razu pomogę Ci ze wszystkim. Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć go czytać. Pliki Video możesz oglądać w swojej przeglądarce. Plik audio w formacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows).  

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

 

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

 

Jak Możesz Zakupić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?


Mój system otrzymasz od razu po zaksięgowaniu płatności przez bank. Nie ma listonoszy, poczty i innych opóźnień. System jest w formie nagrania mp3, nagrania video i poradnika w formacie PDF. Od razu dostaniesz poradnik na email. Dostawa jest błyskawiczna i od razu możesz zaczać działać.

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowapaypaltransfery internetowe (różne rodzaje banków)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta


Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie DOTPAY, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

Właśnie tak zaprojektowałem ten system. Bez lania  wody, wysiłku - same konkretne informacje wprost z komputera do Twoich oczu i uszu.

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną, która Cię odrzuciła i traktuje jako kolegę, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić, to robić „coś” na własną rękę, co nie działa i oczekiwać, że ona sama rzuci Ci sięw ramiona. Realne rezultaty płyną ze sprawdzonych metod wpływania na psychikę kobiety, wpływania na jej fantazje i zmieniana jej emocji w stosunku do Ciebie.


To wszystko co potrzebujesz, aby usunąć Twój problem, zawarłem w "Od Kolegi Do Kochanka ".

PS3. I jeszcze jedno - ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy JEJ umysł na Ciebie. Ona zacznie patrzeć na Ciebie inaczej. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają, a ktore Cię olały. Będą błagały, aby Cię poznać.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!

Jeżeli Chcesz Się Skontaktować ze mną:

adept()uwodzenie.org lub 790 657 856


Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę.
Informacje na stronie mają charakter reklamowy,
a nie informacyjny.

Copyrights @ Marcin Szabelski 2011-2020
Regulamin | Polityka Prywatności